fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Letná klimatická dielňa na Sekieri

8 augusta @ 14:00 - 18 augusta @ 17:00

$50
klimaticka dielna sekeir zajezova

klimaticka dielna sekeir zajezova

Záleží ti na svete? 🌍 Chceš spoluvytvárať spoločnosť, ktorá žije v súlade s prírodou?

Ak je tvoja odpoveď áno, si na správnom mieste.
Pozývame ťa na Letnú klimatickú dielňu, kde budeme tvoriť spoločne budúcu podobu nášho sveta.

Počas desiatich dní si s lektormi a odborníkmi z Čiech a Slovenska spoločne prejdeme témami a oblasťami, ktoré budú pre budúcnosť tie najdôležitejšie.

Stojíme pred veľkými výzvami. Životné prostredie je oveľa menej stabilné ako sme si mysleli a človek svojim jednostranným zameraním na zisk túto krehkú rovnováhu ešte viac vychýlil. Jedna svetová konferencia strieda druhú, mení sa ale veľmi málo. Možno sa pýtate, či sa s tým dá niečo robiť. Naša odpoveď je: áno dá! Tak, ako klimatická kríza, tak aj všetky ostatné výzvy sú príležitosťou k tomu, aby sme sa zamysleli nad tým, na akých hodnotách stojí náš život a náš spoločenský systém.

Medzi nami je množstvo ľudí, ktorí sa celý svoj život venujú skúmaniu, hľadaniu a tvoreniu riešení. Plávajú proti prúdu, lebo im záleží na svete a na tom, aká bude naša spoločná budúcnosť.

Niekoľko týchto priekopníkov zmeny prijalo pozvanie zúčastniť sa Letnej klimatickej dielne a tak budeš mať aj ty možnosť získať množstvo teoretických aj praktických vedomostí a zručností pre svet 21. storočia 🙂

Do dielne nevyberieme len ľudí so skúsenosťami v týchto témach ale aj takých, ktorí ešte len začínajú. Takže ak by si sa rád naučil/a/o viac o tom ako funguje príroda a ako môže ľudský svet s ňou žiť v rovnováhe, neváhaj a výplň náš prihlasovací formulár: https://forms.gle/8rUg8ts6ddSnyjAKA

Snažili sme sa o to, aby financie neboli pre nikoho prekážkou v účasti. Podarilo sa to a vďaka podpore od Greenpeace vieme zabezpečiť veľkú časť nákladov na realizáciu podujatia a znížiť účastnícky poplatok na celých 10 dní na 50€. Poplatok zahŕňa ubytovanie vo vlastných stanoch alebo vo veľkom spoločnom stane. (Pokiaľ by Ti spanie v stane nevyhovovalo, napíš to do komentára a niečo vymyslíme 🙂)

Podrobnosti

Začiatok:
8 augusta @ 14:00
Koniec:
18 augusta @ 17:00
Cena:
$50
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/s/klimaticka-dielna-sekier/273419530599698/

Organizátor

Ekokomunita Sekier
Telefón:
1234
Email:
sekierzaj@gmail.com
Webstránka:
www.zajezka-sekier.sk

Miesto udalosti

Ekokomunita Sekier
48.477850, 19.204802 + Google Map
Telefón:
0917287559
Webstránka:
www.zajezka-sekier.sk